Minecraft Premium 

TÜRKIYENIN EN GÜVENILIR MINECRAFT PREMIUM SATIŞ SITESI

Minecraft Premium 

ARTIK PREMIUM HESABA SAHIP OLMAK ÇOK KOLAY

SIKÇA SORULAN SORULAR

Siteniz Güvenilir mi?

Minetity ekibi olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Sitemizden memnun kalıp arkadaşlarınıza önericeğinizi garanti ederiz.

Garanti Varmı?

Satın almış olduğunuz bütün ürünler ömür boyu minetity.com garantisi altındadır.

Oyun nasıl teslim ediliyor?

Sipariş vermiş olduğunuz ürün ödeme yaptıktan hemen sonra ekranınıza çıkmaktadır.

Nasıl Satın Alınır?

Seçtiğiniz ürünün altında bulunnan "Satın Al" butonuna tıkladıktan sonra dilediğiniz kartla ödeme yaparak seçtiğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

Sponsor Olurmusunuz?

Tabii ki! Öncelikle sitemizi tanıtan bir video hazırlayıp kanalınıza koymanız ve +250 izlenme almanız gerekiyor sonrasında sözleşmeli olarak sponsorluk anlaşması yapılacak ve düzenli ödeme alıcaksınız.Minecraft Premium Avantajları

Minecraft premium hesap sayesinde premium minecraft serverlarına girebilir ve birbirinden eğlenceli minecraft modlarını sınırsız bir sekilde oynayabilirsin. Bu premium serverlarda ünlü insanlarla tanışabilir, minecraft oynayabilir ve hatta onlarla arkadaş olabilirsin. Ayrıca satın alıcağın minecraft premium hesabın skinini değiştirerek herkesin dikkatini çekebilir ve tanınan bir oyuncu olabilirsin.
Minecraft premium satın alarak minecraft oyununun en güzel modlarından biri olan skyblock modunu oynayabilirsin. Bu modda amaç sıfırdan başlayarak en güçlü minecraft premium oyuncusu olmaktır.

- 100% Eğlence

- 100% Macera

- 100% Aksiyon

Sponsorlarımız